Počasie Las Esperanzas zajtra
| 28 °C | 33 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 15:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 21:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 19:00
PO HODINÁCH
západ slnka 19:00
Predpoveď počasia Las Esperanzas 27. apríl 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie sa oblačno. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Esperanzas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 94 % | 24 °C | 33 % | 0% | 18% | 0% | 18% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 94 % | 24 °C | 28 % | 0% | 7% | 0% | 21% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 96 % | 24 °C | 64 % | 0% | 7% | 0% | 61% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 96 % | 24 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 96 % | 24 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 96 % | 24 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 96 % | 24 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 92 % | 24 °C | 42 % | 0% | 42% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 83 % | 24 °C | 44 % | 0% | 44% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| zamračené | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 76 % | 23 °C | 100 % | 0% | 65% | 0% | 99% | |
| 10:00
18:00
| zamračené | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 72 % | 23 °C | 100 % | 0% | 91% | 0% | 99% | |
| 11:00
19:00
| zamračené | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 70 % | 24 °C | 100 % | 0% | 83% | 0% | 99% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 68 % | 24 °C | 41 % | 0% | 23% | 0% | 23% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 72 % | 24 °C | 85 % | 0% | 10% | 0% | 83% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 74 % | 25 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 74 % | 24 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 74 % | 24 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 77 % | 24 °C | 67 % | 0% | 0% | 0% | 67% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 81 % | 24 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 87 % | 24 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 89 % | 24 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 42% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 91 % | 24 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 93 % | 24 °C | 70 % | 0% | 0% | 0% | 69% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 93 % | 24 °C | 19 % | 0% | 9% | 0% | 11% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 94 % | 24 °C | 16 % | 0% | 10% | 0% | 7% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 94 % | 24 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 24 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 24 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 24 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 24 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 24 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 91 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 84 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 77 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 70 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 65 % | 23 °C | 20 % | 0% | 0% | 0% | 20% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 8.6 m/s31 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 62 % | 23 °C | 79 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 81 % | 24 °C | 84 % | 0% | 0% | 0% | 84% | |
Las Esperanzas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,2472; -97,8264
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 9 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- San Fernando, San Fernando, Tamaulipas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Esperanzas, Mexiko. Predpoveď počasia Las Esperanzas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Esperanzas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Esperanzas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 13:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 19:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 20:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:46 | 27.04.2026 03:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |