Počasie Las Esperanzas vikend
Predpoveď počasia pre mesto Las Esperanzas na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
29 / 25°C
| 0.1 mm | 29 km/h |
| 26 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 18:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 19:02
PO HODINÁCH
západ slnka 19:02
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Esperanzas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 92 % | 24 °C | 56 % | 0% | 28% | 0% | 39% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 93 % | 24 °C | 60 % | 0% | 43% | 20% | 10% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 68 % | 23 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 78 % | 23 °C | 60 % | 0% | 37% | 0% | 35% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 89 % | 24 °C | 38 % | 0% | 20% | 0% | 23% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 32 °C |
0,6 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 92 % | 24 °C | 43 % | 0% | 43% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 53 % | 19 °C | 96 % | 0% | 96% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1007 hPa | 46 % | 17 °C | 11 % | 0% | 0% | 2% | 9% | |
Las Esperanzas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,2472; -97,8264
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 9 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- San Fernando, San Fernando, Tamaulipas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Esperanzas, Mexiko. Predpoveď počasia Las Esperanzas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Esperanzas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Esperanzas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 19:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 19:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 20:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:23 | 01.05.2026 05:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |