Počasie Las Golondrinas, Campeche pozajtra
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Golondrinas, Campeche, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 58 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 87 % | 22 °C | 73 % | 0% | 73% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 39 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 35 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 31 % | 15 °C | 25 % | 0% | 0% | 25% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 57 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 87 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 35 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 32 % | 15 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
Las Golondrinas, Campeche, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,8883; -90,8130
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 712
Nadmorská výška: 41 m
Administratívna časť:
- Estado de Campeche, Campeche, Campeche
- Candelaria, Benito Juárez, Campeche
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Golondrinas, Campeche, Mexiko. Predpoveď počasia Las Golondrinas, Campeche.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Golondrinas, Campeche dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Golondrinas, Campeche
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:38 | 18:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:00 | 12:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 18:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 19:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 19:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:13 | 28.04.2026 03:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |