Počasie Las Golondrinas, Campeche vikend
Predpoveď počasia pre mesto Las Golondrinas, Campeche na tento alebo budúci víkend.
Sobota 25. apríl
39 / 25°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 37 °C | 39 °C | 12:00 | |
| 39 °C | 40 °C | 15:00 | |
| 30 °C | 31 °C | 21:00 |
východ slnka 05:39
západ slnka 18:22
PO HODINÁCH
západ slnka 18:22
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Golondrinas, Campeche, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 25.04.2026 |
|||||||||||||
| 12:00
20:00
| oblačno | 37 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 36 % | 19 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 38 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 29 % | 17 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 39 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 26 % | 15 °C | 17 % | 0% | 0% | 16% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 39 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1003 hPa | 24 % | 14 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 38 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1003 hPa | 24 % | 14 °C | 10 % | 0% | 0% | 9% | 0% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 38 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 28 % | 15 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 35 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 30 % | 14 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 35 % | 15 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 38 % | 15 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 43 % | 16 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 45 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 55 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 67 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 73 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 77 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 80 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 82 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 85 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 87 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 78 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 69 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 56 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 46 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 38 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 37 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 32 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 38 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 28 % | 16 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 39 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 25 % | 15 °C | 8 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 39 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1004 hPa | 24 % | 15 °C | 20 % | 0% | 0% | 14% | 6% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 39 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1003 hPa | 24 % | 14 °C | 22 % | 0% | 0% | 11% | 12% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 38 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 27 % | 16 °C | 16 % | 0% | 0% | 8% | 8% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 34 % | 16 °C | 12 % | 0% | 0% | 12% | 0% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 33 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 36 % | 16 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 37 % | 15 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1006 hPa | 37 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 41 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 54 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Las Golondrinas, Campeche, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,8883; -90,8130
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 712
Nadmorská výška: 41 m
Administratívna časť:
- Estado de Campeche, Campeche, Campeche
- Candelaria, Benito Juárez, Campeche
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Golondrinas, Campeche, Mexiko. Predpoveď počasia Las Golondrinas, Campeche.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Golondrinas, Campeche dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Golondrinas, Campeche
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:39 | 18:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:01 | 12:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:16 | 18:45 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 19:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:24 | 19:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.04.2026 12:31 | 25.04.2026 01:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |