Počasie Las Golondrinas, Campeche zajtra
Predpoveď počasia Las Golondrinas, Campeche 27. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 40 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Golondrinas, Campeche, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 63 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 69 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 76 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 81 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 85 % | 22 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 88 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 90 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 82 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 71 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 57 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 46 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 36 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 37 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 29 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 38 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 25 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 39 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 23 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 39 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 21 % | 13 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 40 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 21 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 39 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 26 % | 15 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 35 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 32 % | 16 °C | 13 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 30 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 32 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 34 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 44 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 51 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 58 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 87 % | 22 °C | 73 % | 0% | 73% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 39 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 35 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 31 % | 15 °C | 25 % | 0% | 0% | 25% | 0% | |
Las Golondrinas, Campeche, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,8883; -90,8130
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 712
Nadmorská výška: 41 m
Administratívna časť:
- Estado de Campeche, Campeche, Campeche
- Candelaria, Benito Juárez, Campeche
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Golondrinas, Campeche, Mexiko. Predpoveď počasia Las Golondrinas, Campeche.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Golondrinas, Campeche dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Golondrinas, Campeche
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:38 | 18:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:00 | 12:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 18:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 19:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 19:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:22 | 27.04.2026 02:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |