Počasie Los Jarochos dnes
| 29 °C | 34 °C | 09:00 | |
| 34 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 36 °C | 40 °C | 15:00 | |
| 30 °C | 33 °C | 21:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 18:49
PO HODINÁCH
západ slnka 18:49
Predpoveď počasia Los Jarochos 17. máj 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 36 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Los Jarochos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 67 % | 20 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 67 % | 20 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 68 % | 20 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 72 % | 20 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 75 % | 21 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 82 % | 22 °C | 4 % | 0% | 2% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 86 % | 22 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 84 % | 23 °C | 42 % | 0% | 42% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 80 % | 24 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 73 % | 23 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 66 % | 23 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 59 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1009 hPa | 52 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1008 hPa | 47 % | 22 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 36 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1006 hPa | 44 % | 21 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h južný |
1005 hPa | 41 % | 21 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h južný |
1004 hPa | 41 % | 20 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h južný |
1004 hPa | 42 % | 20 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1005 hPa | 45 % | 20 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 47 % | 19 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 53 % | 20 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 60 % | 21 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 57 % | 20 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 56 % | 19 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 62 % | 19 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 66 % | 20 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 71 % | 21 °C | 33 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 72 % | 21 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 74 % | 21 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 80 % | 22 °C | 5 % | 0% | 1% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 84 % | 22 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 81 % | 23 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 75 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 66 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 59 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 52 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 47 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 36 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 45 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 36 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1007 hPa | 43 % | 21 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 37 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h južný |
1006 hPa | 40 % | 21 °C | 25 % | 0% | 0% | 3% | 23% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 37 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h južný |
1005 hPa | 40 % | 20 °C | 41 % | 0% | 0% | 4% | 38% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1006 hPa | 42 % | 21 °C | 37 % | 0% | 0% | 1% | 36% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1006 hPa | 51 % | 22 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
Los Jarochos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,4644; -95,4486
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 145
Nadmorská výška: 21 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Santiago Tuxtla, Santiago Tuxtla
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Jarochos, Mexiko. Predpoveď počasia Los Jarochos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Jarochos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Los Jarochos
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Los Jarochos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 18:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:18 | 13:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 19:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 19:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:27 | 20:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 06:17 | 17.05.2026 20:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |