Počasie Los Jarochos vikend
Predpoveď počasia pre mesto Los Jarochos na tento alebo budúci víkend.
Piatok 22. máj
32 / 24°C
| 0.8 mm | 5 km/h |
| 27 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 36 °C | 18:00 |
východ slnka 05:45
západ slnka 18:51
PO HODINÁCH
západ slnka 18:51
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Los Jarochos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 69 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 12 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
32 °C 37 °C |
0,7 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1011 hPa | 62 % | 24 °C | 78 % | 0% | 71% | 2% | 31% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 31 °C 37 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1008 hPa | 66 % | 23 °C | 39 % | 0% | 6% | 14% | 29% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 72 % | 21 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 77 % | 21 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
34 °C 38 °C |
0,6 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 50 % | 22 °C | 25 % | 0% | 9% | 3% | 14% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 31 °C 36 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1009 hPa | 65 % | 23 °C | 71 % | 0% | 2% | 2% | 71% | |
Los Jarochos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,4644; -95,4486
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 145
Nadmorská výška: 21 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Santiago Tuxtla, Santiago Tuxtla
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Jarochos, Mexiko. Predpoveď počasia Los Jarochos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Jarochos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Jarochos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:18 | 13:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:21 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 19:42 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:25 | 20:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:41 | 23.05.2026 00:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |