Počasie Los Jarochos pozajtra
Predpoveď počasia Los Jarochos 19. máj 2026
Cez deň ráno zamračené, dopoludnie jasno, poludnie polojasno, večer zamračené. Najvyššia teplota 35 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 0,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Los Jarochos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 63 % | 20 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1009 hPa | 72 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 35 °C 39 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 47 % | 22 °C | 27 % | 0% | 2% | 21% | 5% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 32 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1009 hPa | 70 % | 25 °C | 93 % | 0% | 0% | 1% | 93% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,4 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 67 % | 20 °C | 70 % | 0% | 6% | 43% | 49% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,2 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1012 hPa | 95 % | 23 °C | 77 % | 0% | 7% | 0% | 75% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 32 °C 38 °C |
1,6 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 66 % | 25 °C | 95 % | 0% | 86% | 21% | 76% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 31 °C 37 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1010 hPa | 70 % | 24 °C | 91 % | 0% | 0% | 1% | 90% | |
Los Jarochos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,4644; -95,4486
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 145
Nadmorská výška: 21 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Santiago Tuxtla, Santiago Tuxtla
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Jarochos, Mexiko. Predpoveď počasia Los Jarochos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Jarochos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Jarochos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 18:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:18 | 13:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 19:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 19:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:27 | 20:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:29 | 19.05.2026 22:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |