Počasie Los Nestores pozajtra
Predpoveď počasia Los Nestores 28. apríl 2026
Cez deň jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 32 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Los Nestores, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1013 hPa | 19 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 22 % | -3 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 24 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 26 % | -2 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1014 hPa | 30 % | -1 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 35 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1015 hPa | 36 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 11 % | -1 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 8 % | -4 °C | 39 % | 0% | 0% | 15% | 28% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1014 hPa | 30 % | 2 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severozápadný |
1014 hPa | 56 % | 6 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1011 hPa | 9 % | -3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 8 % | -4 °C | 100 % | 0% | 0% | 9% | 100% | |
Los Nestores, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,3875; -103,1908
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Nestores, Mexiko. Predpoveď počasia Los Nestores.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Nestores dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Nestores
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:22 | 19:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 12:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 19:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:31 | 20:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:03 | 20:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:04 | 28.04.2026 04:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |