Počasie Los Nestores týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Los Nestores na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
33 / 15°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 21 °C | 19 °C | 00:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 33 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 30 °C | 18:00 |
východ slnka 06:21
západ slnka 19:18
PO HODINÁCH
západ slnka 19:18
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Los Nestores, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1014 hPa | 30 % | 2 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severozápadný |
1014 hPa | 56 % | 6 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1011 hPa | 9 % | -3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 8 % | -4 °C | 100 % | 0% | 0% | 9% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1010 hPa | 32 % | 5 °C | 76 % | 0% | 0% | 0% | 76% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 55 % | 8 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 13 % | 0 °C | 98 % | 0% | 0% | 10% | 98% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 12 % | 0 °C | 88 % | 0% | 0% | 32% | 84% | |
Los Nestores, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,3875; -103,1908
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Nestores, Mexiko. Predpoveď počasia Los Nestores.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Nestores dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Nestores
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:21 | 19:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 12:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:57 | 19:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 20:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:02 | 20:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:56 | 29.04.2026 04:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |