Počasie Lumbrera 13 týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Lumbrera 13 na tento a budúci týždeň.
Streda 20. máj
24 / 13°C
| 7.5 mm | 3 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 00:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 18:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:07
PO HODINÁCH
západ slnka 19:07
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lumbrera 13, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 93 % | 14 °C | 21 % | 0% | 0% | 2% | 18% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 0.4 m/s1 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 92 % | 11 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 24 °C |
1,6 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1016 hPa | 42 % | 10 °C | 46 % | 0% | 3% | 11% | 38% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 18 °C 18 °C |
5,8 mm | 0.2 m/s1 km/h južný |
1017 hPa | 64 % | 11 °C | 90 % | 0% | 7% | 32% | 85% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h južný |
1019 hPa | 94 % | 13 °C | 74 % | 0% | 0% | 26% | 65% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,1 mm | 0.2 m/s1 km/h severozápadný |
1018 hPa | 98 % | 11 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 22 °C |
4,1 mm | 0.7 m/s3 km/h severozápadný |
1017 hPa | 49 % | 10 °C | 42 % | 0% | 0% | 7% | 38% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 16 °C 16 °C |
1,1 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 80 % | 12 °C | 84 % | 0% | 21% | 24% | 77% | |
Lumbrera 13, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,8067; -99,2468
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 18
Nadmorská výška: 2289 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Huehuetoca, Colonia Santa Teresa
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lumbrera 13, Mexiko. Predpoveď počasia Lumbrera 13.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lumbrera 13 dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lumbrera 13
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 19:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 20:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:49 | 20.05.2026 23:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |