Počasie Lumbrera 13 vikend
Predpoveď počasia pre mesto Lumbrera 13 na tento alebo budúci víkend.
Piatok 22. máj
22 / 13°C
| 5.6 mm | 3 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 00:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 06:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 18:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 19:08
PO HODINÁCH
západ slnka 19:08
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lumbrera 13, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 96 % | 13 °C | 13 % | 0% | 5% | 8% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 86 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 22 °C |
3,6 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 44 % | 9 °C | 10 % | 0% | 0% | 7% | 3% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 17 °C 17 °C |
2,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1016 hPa | 70 % | 11 °C | 78 % | 0% | 12% | 50% | 53% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1018 hPa | 93 % | 12 °C | 72 % | 0% | 13% | 10% | 65% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 88 % | 10 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 22 °C |
1,9 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 50 % | 11 °C | 83 % | 0% | 0% | 31% | 79% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 17 °C 17 °C |
0,9 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 70 % | 11 °C | 87 % | 0% | 0% | 19% | 84% | |
Lumbrera 13, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,8067; -99,2468
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 18
Nadmorská výška: 2289 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Huehuetoca, Colonia Santa Teresa
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lumbrera 13, Mexiko. Predpoveď počasia Lumbrera 13.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lumbrera 13 dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lumbrera 13
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 20:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 20:29 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:55 | 23.05.2026 00:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |