Počasie Lumbrera 13 zajtra
| 20 °C | 20 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:07
PO HODINÁCH
západ slnka 19:07
Predpoveď počasia Lumbrera 13 18. máj 2026
Cez deň jasno, poludnie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 6,0 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lumbrera 13, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1017 hPa | 82 % | 13 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 86 % | 13 °C | 12 % | 0% | 0% | 1% | 10% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 13 °C | 3 % | 1% | 0% | 2% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 92 % | 13 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 94 % | 13 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 13 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 95 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 91 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1017 hPa | 74 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 59 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 48 % | 10 °C | 10 % | 0% | 5% | 8% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 42 % | 10 °C | 35 % | 0% | 0% | 10% | 29% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 39 % | 10 °C | 35 % | 0% | 8% | 14% | 19% | |
| 13:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 26 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1013 hPa | 36 % | 10 °C | 48 % | 0% | 0% | 13% | 42% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 26 °C 25 °C |
0,3 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 36 % | 9 °C | 32 % | 0% | 0% | 12% | 24% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 25 °C 24 °C |
0,4 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1011 hPa | 36 % | 9 °C | 84 % | 0% | 0% | 13% | 82% | |
| 16:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 23 °C |
0,2 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 38 % | 9 °C | 65 % | 0% | 0% | 12% | 60% | |
| 17:00
01:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 23 °C |
3,1 mm | 5.7 m/s21 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 39 % | 9 °C | 31 % | 0% | 0% | 13% | 20% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 18 °C 18 °C |
1,3 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 12 °C | 96 % | 0% | 19% | 32% | 94% | |
| 19:00
03:00
| dažďové prehánky | 17 °C 18 °C |
0,3 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 80 % | 13 °C | 60 % | 0% | 3% | 6% | 57% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 84 % | 14 °C | 57 % | 0% | 0% | 6% | 55% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 83 % | 13 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 85 % | 13 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 87 % | 13 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 84 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 86 % | 13 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 87 % | 13 °C | 14 % | 2% | 3% | 0% | 11% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 87 % | 12 °C | 30 % | 2% | 3% | 0% | 28% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 87 % | 12 °C | 57 % | 2% | 3% | 0% | 56% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 89 % | 12 °C | 24 % | 16% | 21% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| hmla | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 91 % | 12 °C | 32 % | 27% | 31% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 88 % | 13 °C | 29 % | 22% | 24% | 0% | 7% | |
| 08:00
16:00
| slabé dažďové prehánky |
17 °C 18 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 81 % | 13 °C | 13 % | 0% | 3% | 10% | 0% | |
| 09:00
17:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 18 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 66 % | 11 °C | 42 % | 0% | 15% | 17% | 21% | |
| 10:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 20 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 58 % | 11 °C | 23 % | 0% | 4% | 15% | 6% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 49 % | 11 °C | 16 % | 0% | 0% | 7% | 10% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 23 °C 23 °C |
3,8 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 45 % | 10 °C | 26 % | 0% | 0% | 7% | 21% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 17 °C 17 °C |
2,7 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 76 % | 13 °C | 92 % | 0% | 36% | 35% | 83% | |
Lumbrera 13, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,8067; -99,2468
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 18
Nadmorská výška: 2289 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Huehuetoca, Colonia Santa Teresa
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lumbrera 13, Mexiko. Predpoveď počasia Lumbrera 13.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lumbrera 13 dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lumbrera 13
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 19:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:33 | 18.05.2026 21:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |