Počasie Primera Sección dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Primera Sección na 10 dní.
Nedeľa 26. apríl
32 / 21°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 30 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 30 °C | 15:00 | |
| 29 °C | 27 °C | 17:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 22:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 18:45
PO HODINÁCH
západ slnka 18:45
|
|
Predpoveď počasia Primera Sección, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 09:00
17:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 51 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 41 % | 12 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 32 % | 9 °C | 24 % | 0% | 0% | 23% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 24 % | 7 °C | 24 % | 0% | 0% | 23% | 0% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 22 % | 6 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 1% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1008 hPa | 21 % | 6 °C | 37 % | 0% | 0% | 35% | 9% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1007 hPa | 20 % | 6 °C | 37 % | 0% | 0% | 34% | 9% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1006 hPa | 20 % | 5 °C | 51 % | 0% | 0% | 47% | 16% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h južný |
1007 hPa | 23 % | 6 °C | 72 % | 0% | 0% | 54% | 42% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 36 % | 9 °C | 68 % | 0% | 0% | 9% | 66% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 40 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 47 % | 11 °C | 98 % | 0% | 0% | 1% | 98% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1013 hPa | 49 % | 11 °C | 73 % | 0% | 0% | 3% | 72% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 55 % | 12 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1014 hPa | 53 % | 11 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1014 hPa | 55 % | 11 °C | 14 % | 0% | 0% | 1% | 13% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1013 hPa | 58 % | 11 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1013 hPa | 61 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1013 hPa | 63 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1013 hPa | 65 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1013 hPa | 67 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 67 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1014 hPa | 60 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 50 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 44 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 37 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1013 hPa | 27 % | 8 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1012 hPa | 24 % | 7 °C | 19 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1010 hPa | 21 % | 7 °C | 26 % | 0% | 0% | 25% | 0% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1009 hPa | 19 % | 6 °C | 33 % | 0% | 0% | 32% | 2% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h južný |
1008 hPa | 19 % | 5 °C | 29 % | 0% | 0% | 24% | 7% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 19 % | 5 °C | 33 % | 0% | 0% | 29% | 8% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 20 % | 5 °C | 42 % | 0% | 0% | 28% | 19% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 29 % | 8 °C | 39 % | 0% | 0% | 2% | 38% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1011 hPa | 39 % | 10 °C | 52 % | 0% | 0% | 0% | 52% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1013 hPa | 47 % | 11 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 57 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 65 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 71 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Primera Sección, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,9622; -96,5831
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 85
Nadmorská výška: 1582 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- Santa Cruz Papalutla, Santa Cruz Papalutla
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Primera Sección, Mexiko. Predpoveď počasia Primera Sección.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Primera Sección dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Primera Sección
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 18:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 12:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 19:07 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 19:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:48 | 20:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:53 | 26.04.2026 02:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |