Počasie Primera Sección dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Primera Sección na 10 dní.
Sobota 2. máj
30 / 16°C
| 14.9 mm | 6 km/h |
| 19 °C | 20 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 31 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 18:46
PO HODINÁCH
západ slnka 18:46
|
|
Predpoveď počasia Primera Sección, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1015 hPa | 80 % | 15 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 88 % | 14 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 30 °C |
14,3 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 30 % | 11 °C | 20 % | 0% | 0% | 17% | 3% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 21 °C 24 °C |
0,6 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 88 % | 18 °C | 96 % | 0% | 0% | 11% | 96% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 86 % | 15 °C | 7 % | 0% | 0% | 5% | 2% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severný |
1015 hPa | 84 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1013 hPa | 45 % | 13 °C | 10 % | 0% | 0% | 5% | 5% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,3 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 62 % | 14 °C | 94 % | 0% | 2% | 9% | 94% | |
Primera Sección, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,9622; -96,5831
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 85
Nadmorská výška: 1582 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- Santa Cruz Papalutla, Santa Cruz Papalutla
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Primera Sección, Mexiko. Predpoveď počasia Primera Sección.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Primera Sección dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Primera Sección
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 18:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 19:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 20:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 18:58 | 02.05.2026 06:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |