Počasie Rancho Las Tres Palmas dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rancho Las Tres Palmas na 10 dní.
Piatok 22. máj
33 / 23°C
| 0.0 mm | 15 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Rancho Las Tres Palmas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 91 % | 24 °C | 18 % | 0% | 0% | 3% | 15% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 93 % | 24 °C | 17 % | 0% | 14% | 0% | 2% | |
| 02:00
10:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 93 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 3% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h východný |
1008 hPa | 90 % | 21 °C | 75 % | 0% | 75% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východný |
1008 hPa | 89 % | 21 °C | 75 % | 0% | 75% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 90 % | 21 °C | 36 % | 0% | 35% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 93 % | 22 °C | 25 % | 0% | 21% | 4% | 3% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 90 % | 23 °C | 85 % | 0% | 85% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 81 % | 23 °C | 81 % | 0% | 81% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h južný |
1009 hPa | 76 % | 23 °C | 69 % | 0% | 69% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1009 hPa | 70 % | 23 °C | 68 % | 0% | 68% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1008 hPa | 65 % | 23 °C | 16 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1008 hPa | 62 % | 23 °C | 8 % | 0% | 5% | 0% | 3% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1004 hPa | 54 % | 22 °C | 14 % | 0% | 0% | 3% | 11% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 89 % | 23 °C | 90 % | 0% | 0% | 79% | 64% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,1 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 87 % | 21 °C | 53 % | 0% | 0% | 25% | 52% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 32 °C 37 °C |
3,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 60 % | 23 °C | 78 % | 0% | 15% | 32% | 65% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1008 hPa | 84 % | 23 °C | 75 % | 0% | 0% | 39% | 61% | |
Rancho Las Tres Palmas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 26,1357; -99,0649
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 91 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Miguel Alemán, Ciudad Miguel Alemán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho Las Tres Palmas, Mexiko. Predpoveď počasia Rancho Las Tres Palmas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho Las Tres Palmas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rancho Las Tres Palmas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 19:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 13:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:20 | 19:45 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 20:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:19 | 20:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:46 | 23.05.2026 01:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |