Počasie Rancho Las Tres Palmas dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rancho Las Tres Palmas na 10 dní.
Streda 27. máj
32 / 25°C
| 0.1 mm | 23 km/h |
| 25 °C | 29 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 05:44
západ slnka 19:22
PO HODINÁCH
západ slnka 19:22
|
|
Predpoveď počasia Rancho Las Tres Palmas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 91 % | 23 °C | 42 % | 0% | 3% | 0% | 40% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,1 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 93 % | 22 °C | 96 % | 0% | 7% | 0% | 96% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 53 % | 21 °C | 89 % | 0% | 48% | 0% | 80% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 57 % | 21 °C | 81 % | 0% | 34% | 35% | 67% | |
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 87 % | 23 °C | 73 % | 0% | 6% | 19% | 66% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,1 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 91 % | 23 °C | 71 % | 0% | 10% | 24% | 59% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 54 % | 22 °C | 82 % | 0% | 81% | 1% | 8% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 33 °C 37 °C |
2,8 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1003 hPa | 54 % | 22 °C | 94 % | 0% | 71% | 10% | 86% | |
Rancho Las Tres Palmas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 26,1357; -99,0649
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 91 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Miguel Alemán, Ciudad Miguel Alemán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho Las Tres Palmas, Mexiko. Predpoveď počasia Rancho Las Tres Palmas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho Las Tres Palmas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rancho Las Tres Palmas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:44 | 19:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 19:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:48 | 20:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:16 | 20:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:31 | 27.05.2026 03:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |