Počasie Rancho San Juanito dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rancho San Juanito na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
26 / 14°C
| 0.0 mm | 15 km/h |
| 17 °C | 16 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 22 °C | 18:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 19:27
PO HODINÁCH
západ slnka 19:27
|
|
Predpoveď počasia Rancho San Juanito, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1017 hPa | 57 % | 8 °C | 25 % | 0% | 0% | 25% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 65 % | 7 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 17 % | 0 °C | 28 % | 0% | 0% | 23% | 8% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 26 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h západný |
1008 hPa | 15 % | -2 °C | 22 % | 0% | 0% | 5% | 19% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1016 hPa | 57 % | 8 °C | 18 % | 0% | 0% | 14% | 4% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 52 % | 4 °C | 4 % | 0% | 0% | 1% | 3% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 24 °C 22 °C |
0,3 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 23 % | 2 °C | 21 % | 0% | 0% | 19% | 1% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 21 % | 1 °C | 50 % | 0% | 0% | 46% | 7% | |
Rancho San Juanito, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,7022; -102,6728
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 8
Nadmorská výška: 2252 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho San Juanito, Mexiko. Predpoveď počasia Rancho San Juanito.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho San Juanito dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rancho San Juanito
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 19:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:47 | 13:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 19:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 20:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 20:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:03 | 22.05.2026 00:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |