Počasie San Antonio de la Presa dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Antonio de la Presa na 10 dní.
Streda 27. máj
29 / 16°C
| 0.0 mm | 16 km/h |
| 19 °C | 19 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 25 °C | 18:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 19:35
PO HODINÁCH
západ slnka 19:35
|
|
Predpoveď počasia San Antonio de la Presa, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západný |
1013 hPa | 58 % | 10 °C | 81 % | 0% | 0% | 14% | 78% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 12 °C | 29 % | 0% | 0% | 3% | 27% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 22 % | 4 °C | 10 % | 0% | 2% | 3% | 7% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1008 hPa | 19 % | 2 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 64 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 76 % | 9 °C | 11 % | 0% | 0% | 3% | 11% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 15 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 24 % | 5 °C | 45 % | 0% | 0% | 0% | 44% | |
San Antonio de la Presa, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 23,2625; -103,8389
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2021 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Jiménez del Teul, Jiménez del Teul
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Antonio de la Presa, Mexiko. Predpoveď počasia San Antonio de la Presa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Antonio de la Presa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Antonio de la Presa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 19:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:52 | 13:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 20:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 20:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 21:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:48 | 27.05.2026 03:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |