Počasie San Antonio de la Presa zajtra
| 21 °C | 21 °C | 09:00 | |
| 26 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 19:33
PO HODINÁCH
západ slnka 19:33
Predpoveď počasia San Antonio de la Presa 23. máj 2026
Cez deň jasno, poludnie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 4,7 mm. V noci najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Antonio de la Presa, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1017 hPa | 79 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 80 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 79 % | 12 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 78 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 80 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1018 hPa | 80 % | 11 °C | 5 % | 0% | 0% | 2% | 3% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 82 % | 11 °C | 19 % | 0% | 0% | 14% | 6% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 77 % | 11 °C | 28 % | 0% | 0% | 19% | 11% | |
| 08:00
16:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 19 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 62 % | 12 °C | 46 % | 0% | 0% | 39% | 13% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1019 hPa | 55 % | 11 °C | 53 % | 0% | 0% | 38% | 25% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 46 % | 10 °C | 17 % | 0% | 0% | 14% | 2% | |
| 11:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 24 °C |
0,1 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 36 % | 9 °C | 51 % | 0% | 2% | 21% | 39% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 25 °C |
0,8 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 34 % | 9 °C | 62 % | 0% | 16% | 46% | 30% | |
| 13:00
21:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 23 °C |
2,2 mm | 6.2 m/s22 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 47 % | 11 °C | 75 % | 0% | 10% | 33% | 63% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 24 °C 24 °C |
0,9 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1016 hPa | 48 % | 11 °C | 13 % | 0% | 0% | 9% | 3% | |
| 15:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 23 °C |
0,2 mm | 5.3 m/s19 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 46 % | 12 °C | 52 % | 0% | 9% | 19% | 42% | |
| 16:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 24 °C |
0,2 mm | 5.2 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 37 % | 9 °C | 35 % | 0% | 0% | 28% | 9% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 23 °C |
0,1 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 41 % | 10 °C | 21 % | 0% | 2% | 16% | 3% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 42 % | 10 °C | 19 % | 0% | 7% | 11% | 2% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 47 % | 10 °C | 7 % | 0% | 4% | 3% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 59 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 65 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1018 hPa | 69 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 73 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 79 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 82 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 82 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 83 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1017 hPa | 84 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1017 hPa | 85 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 86 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 29 % | 7 °C | 25 % | 0% | 0% | 25% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 23 % | 5 °C | 9 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
San Antonio de la Presa, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 23,2625; -103,8389
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2021 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Jiménez del Teul, Jiménez del Teul
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Antonio de la Presa, Mexiko. Predpoveď počasia San Antonio de la Presa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Antonio de la Presa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Antonio de la Presa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 19:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:52 | 13:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 19:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 20:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 20:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:10 | 23.05.2026 01:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |