Počasie San Antonio de la Presa týždeň
Predpoveď počasia pre mesto San Antonio de la Presa na tento a budúci týždeň.
Pondelok 25. máj
28 / 14°C
| 0.1 mm | 6 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 27 °C | 18:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 19:34
PO HODINÁCH
západ slnka 19:34
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Antonio de la Presa, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 57 % | 8 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 9 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 28 °C 27 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 28 % | 8 °C | 66 % | 0% | 0% | 9% | 63% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1009 hPa | 25 % | 6 °C | 93 % | 0% | 0% | 10% | 92% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 62 % | 10 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 76 % | 11 °C | 70 % | 0% | 0% | 0% | 70% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 28 °C |
0,7 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 28 % | 8 °C | 84 % | 0% | 0% | 27% | 78% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 22 % | 4 °C | 82 % | 0% | 0% | 4% | 82% | |
San Antonio de la Presa, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 23,2625; -103,8389
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2021 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Jiménez del Teul, Jiménez del Teul
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Antonio de la Presa, Mexiko. Predpoveď počasia San Antonio de la Presa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Antonio de la Presa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Antonio de la Presa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 19:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:52 | 13:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 20:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 20:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 14:03 | 25.05.2026 02:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |