Počasie San Miguel Tlamahuco dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Miguel Tlamahuco na 10 dní.
Pondelok 18. máj
27 / 16°C
| 6.2 mm | 18 km/h |
| 23 °C | 22 °C | 17:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 19:00 | |
| 16 °C | 18 °C | 21:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 23:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:02
PO HODINÁCH
západ slnka 19:02
|
|
Predpoveď počasia San Miguel Tlamahuco, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 12:00
20:00
| oblačno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 27 % | 6 °C | 53 % | 0% | 0% | 45% | 14% | |
| 13:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 26 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 32 % | 8 °C | 64 % | 0% | 1% | 56% | 21% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 36 % | 9 °C | 49 % | 0% | 0% | 23% | 34% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 31 % | 8 °C | 66 % | 0% | 0% | 43% | 42% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 26 °C 25 °C |
0,5 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 32 % | 8 °C | 57 % | 0% | 0% | 16% | 50% | |
| 17:00
01:00
| silné dažďové prehánky |
23 °C 22 °C |
4,4 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 43 % | 9 °C | 73 % | 0% | 0% | 56% | 40% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 17 °C 17 °C |
0,9 mm | 6.1 m/s22 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 89 % | 14 °C | 91 % | 0% | 58% | 75% | 64% | |
| 19:00
03:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 19 °C |
0,2 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 85 % | 15 °C | 82 % | 0% | 14% | 19% | 75% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 94 % | 16 °C | 60 % | 0% | 0% | 2% | 59% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 96 % | 15 °C | 51 % | 0% | 0% | 0% | 51% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 92 % | 14 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 87 % | 13 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 84 % | 12 °C | 9 % | 0% | 3% | 7% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 82 % | 12 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 77 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 75 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1017 hPa | 74 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1017 hPa | 76 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 76 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 73 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 66 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1018 hPa | 58 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 47 % | 10 °C | 17 % | 0% | 3% | 15% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 40 % | 10 °C | 34 % | 0% | 1% | 18% | 19% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 37 % | 9 °C | 43 % | 0% | 0% | 15% | 32% | |
| 13:00
21:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 26 °C |
1,6 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 36 % | 9 °C | 48 % | 0% | 0% | 25% | 31% | |
| 14:00
22:00
| silný dážď | 21 °C 21 °C |
2,8 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 13 °C | 86 % | 0% | 0% | 51% | 72% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 19 °C 20 °C |
0,7 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 80 % | 15 °C | 78 % | 0% | 1% | 14% | 75% | |
| 16:00
00:00
| dážď | 22 °C 22 °C |
0,5 mm | 4.2 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 58 % | 13 °C | 96 % | 0% | 1% | 65% | 90% | |
| 17:00
01:00
| dážď | 19 °C 19 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 67 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 93% | 96% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 75 % | 13 °C | 99 % | 0% | 0% | 59% | 99% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1019 hPa | 89 % | 14 °C | 99 % | 0% | 0% | 89% | 99% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 93 % | 14 °C | 99 % | 0% | 0% | 83% | 96% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 90 % | 14 °C | 99 % | 0% | 0% | 18% | 99% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 85 % | 13 °C | 91 % | 0% | 0% | 43% | 84% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 81 % | 12 °C | 86 % | 0% | 0% | 0% | 86% | |
San Miguel Tlamahuco, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,3242; -98,2397
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 010
Nadmorská výška: 2266 m
Administratívna časť:
- Estado de Tlaxcala, Tlaxcala, Tlaxcala
- Totolac, Totolac
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Miguel Tlamahuco, Mexiko. Predpoveď počasia San Miguel Tlamahuco.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Miguel Tlamahuco dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Miguel Tlamahuco
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 13:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 19:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 20:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:30 | 18.05.2026 21:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |