Počasie San Miguel Tlamahuco dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Miguel Tlamahuco na 10 dní.
Streda 20. máj
26 / 13°C
| 2.0 mm | 15 km/h |
| 20 °C | 19 °C | 09:00 | |
| 26 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:03
PO HODINÁCH
západ slnka 19:03
|
|
Predpoveď počasia San Miguel Tlamahuco, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 82 % | 12 °C | 87 % | 0% | 0% | 16% | 85% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 85 % | 12 °C | 85 % | 0% | 0% | 15% | 82% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 86 % | 12 °C | 87 % | 0% | 0% | 0% | 87% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 86 % | 12 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 87 % | 12 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 89 % | 11 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 91 % | 11 °C | 29 % | 0% | 6% | 0% | 25% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 87 % | 12 °C | 41 % | 0% | 22% | 0% | 24% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 78 % | 12 °C | 50 % | 1% | 18% | 0% | 39% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 56 % | 10 °C | 5 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 43 % | 9 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 37 % | 8 °C | 18 % | 0% | 0% | 2% | 17% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 28 % | 5 °C | 39 % | 0% | 0% | 19% | 25% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 27 % | 5 °C | 41 % | 0% | 0% | 17% | 28% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 25 °C 23 °C |
0,4 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1013 hPa | 30 % | 6 °C | 61 % | 0% | 0% | 46% | 28% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 23 °C 22 °C |
0,3 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 42 % | 9 °C | 64 % | 0% | 0% | 40% | 40% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 32 % | 6 °C | 71 % | 0% | 0% | 52% | 39% | |
| 17:00
01:00
| silný dážď | 23 °C 22 °C |
1,3 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 38 % | 7 °C | 94 % | 0% | 0% | 72% | 79% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 70 % | 13 °C | 88 % | 0% | 0% | 33% | 82% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 77 % | 14 °C | 96 % | 0% | 0% | 42% | 95% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 82 % | 14 °C | 85 % | 0% | 0% | 37% | 84% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 85 % | 14 °C | 95 % | 0% | 0% | 53% | 91% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 84 % | 13 °C | 84 % | 0% | 0% | 46% | 71% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 86 % | 13 °C | 47 % | 0% | 0% | 0% | 47% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1018 hPa | 86 % | 12 °C | 14 % | 0% | 0% | 6% | 9% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 83 % | 10 °C | 35 % | 0% | 1% | 0% | 35% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 24 °C |
8,5 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 47 % | 11 °C | 25 % | 0% | 3% | 8% | 18% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 69 % | 12 °C | 82 % | 0% | 3% | 18% | 79% | |
San Miguel Tlamahuco, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,3242; -98,2397
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 010
Nadmorská výška: 2266 m
Administratívna časť:
- Estado de Tlaxcala, Tlaxcala, Tlaxcala
- Totolac, Totolac
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Miguel Tlamahuco, Mexiko. Predpoveď počasia San Miguel Tlamahuco.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Miguel Tlamahuco dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Miguel Tlamahuco
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 19:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 19:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 20:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:46 | 20.05.2026 23:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |