Počasie San Miguel Tlamahuco dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Miguel Tlamahuco na 10 dní.
Utorok 26. máj
23 / 12°C
| 0.6 mm | 3 km/h |
| 14 °C | 15 °C | 00:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 06:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 18:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 19:05
PO HODINÁCH
západ slnka 19:05
|
|
Predpoveď počasia San Miguel Tlamahuco, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 86 % | 12 °C | 99 % | 0% | 4% | 1% | 99% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1018 hPa | 89 % | 10 °C | 94 % | 0% | 1% | 0% | 94% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,1 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 42 % | 9 °C | 90 % | 0% | 0% | 18% | 88% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,5 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1012 hPa | 67 % | 14 °C | 35 % | 0% | 0% | 9% | 28% | |
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 90 % | 13 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 20% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 96 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 24 °C |
10,7 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 45 % | 11 °C | 20 % | 0% | 0% | 16% | 6% | |
San Miguel Tlamahuco, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,3242; -98,2397
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 010
Nadmorská výška: 2266 m
Administratívna časť:
- Estado de Tlaxcala, Tlaxcala, Tlaxcala
- Totolac, Totolac
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Miguel Tlamahuco, Mexiko. Predpoveď počasia San Miguel Tlamahuco.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Miguel Tlamahuco dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Miguel Tlamahuco
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 19:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 19:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 20:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.05.2026 14:31 | 26.05.2026 02:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |