Počasie San Nicolás Tolentino dnes
Predpoveď počasia San Nicolás Tolentino 26. apríl 2026
Cez deň jasno, poludnie dažďové prehánky, večer polojasno. Najvyššia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 3,5 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 10 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Nicolás Tolentino, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 69 % | 5 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 69 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 71 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 70 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 73 % | 5 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 73 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 74 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 72 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 60 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 51 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 39 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 32 % | 3 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 27 % | 2 °C | 7 % | 0% | 3% | 7% | 0% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 24 °C 22 °C |
0,7 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 24 % | 2 °C | 45 % | 0% | 0% | 9% | 40% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 31 % | 3 °C | 77 % | 0% | 0% | 56% | 53% | |
| 15:00
23:00
| silné dažďové prehánky |
21 °C 19 °C |
2,7 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 35 % | 5 °C | 59 % | 0% | 3% | 9% | 51% | |
| 16:00
00:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východný |
1017 hPa | 69 % | 9 °C | 96 % | 0% | 20% | 29% | 94% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1015 hPa | 57 % | 8 °C | 100 % | 0% | 4% | 34% | 99% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 55 % | 7 °C | 71 % | 0% | 0% | 21% | 64% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1016 hPa | 71 % | 10 °C | 85 % | 0% | 0% | 3% | 85% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 75 % | 9 °C | 81 % | 0% | 0% | 0% | 80% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1017 hPa | 77 % | 9 °C | 48 % | 0% | 0% | 0% | 48% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1018 hPa | 77 % | 8 °C | 7 % | 0% | 0% | 1% | 6% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 76 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 73 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 75 % | 6 °C | 21 % | 10% | 10% | 11% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 78 % | 6 °C | 11 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 76 % | 6 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 75 % | 6 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 75 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 77 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 76 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 64 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 54 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 44 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 32 % | 3 °C | 8 % | 0% | 2% | 7% | 1% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1015 hPa | 26 % | 2 °C | 12 % | 0% | 0% | 10% | 2% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1014 hPa | 26 % | 3 °C | 24 % | 0% | 0% | 18% | 6% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 27 % | 3 °C | 82 % | 0% | 0% | 62% | 60% | |
| 15:00
23:00
| zamračené | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1013 hPa | 33 % | 4 °C | 96 % | 0% | 0% | 50% | 94% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 30 % | 4 °C | 65 % | 0% | 0% | 10% | 62% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 31 % | 4 °C | 97 % | 0% | 0% | 9% | 97% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1014 hPa | 38 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 6% | 100% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1016 hPa | 48 % | 6 °C | 84 % | 0% | 0% | 15% | 81% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 57 % | 7 °C | 69 % | 0% | 2% | 7% | 67% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1019 hPa | 67 % | 8 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 67 % | 8 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 65 % | 7 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
San Nicolás Tolentino, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,3589; -99,5717
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6 798
Nadmorská výška: 2583 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Toluca, Toluca, México
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Nicolás Tolentino, Mexiko. Predpoveď počasia San Nicolás Tolentino.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Nicolás Tolentino dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre San Nicolás Tolentino
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie San Nicolás Tolentino
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 18:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 19:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 19:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 20:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:03 | 26.04.2026 03:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |