Počasie San Nicolás Tolentino dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Nicolás Tolentino na 10 dní.
Piatok 1. máj
24 / 12°C
| 1.5 mm | 7 km/h |
| 13 °C | 11 °C | 00:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 18:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 19:01
PO HODINÁCH
západ slnka 19:01
|
|
Predpoveď počasia San Nicolás Tolentino, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 62 % | 5 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 62 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 22 °C |
1,2 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 26 % | 3 °C | 25 % | 0% | 0% | 24% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,2 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1011 hPa | 48 % | 8 °C | 90 % | 0% | 10% | 47% | 82% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 67 % | 6 °C | 63 % | 0% | 0% | 0% | 63% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 64 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 24 °C 22 °C |
0,4 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1013 hPa | 28 % | 4 °C | 19 % | 0% | 0% | 18% | 1% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 34 % | 4 °C | 90 % | 0% | 1% | 45% | 82% | |
San Nicolás Tolentino, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,3589; -99,5717
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6 798
Nadmorská výška: 2583 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Toluca, Toluca, México
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Nicolás Tolentino, Mexiko. Predpoveď počasia San Nicolás Tolentino.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Nicolás Tolentino dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Nicolás Tolentino
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 19:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 19:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 19:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 20:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:22 | 01.05.2026 05:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |