Počasie San Nicolás Tolentino pozajtra
Predpoveď počasia San Nicolás Tolentino 28. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 23 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 10 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Nicolás Tolentino, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 64 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 62 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 63 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 63 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 65 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 65 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 67 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 68 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 56 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 50 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 41 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 35 % | 4 °C | 8 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 30 % | 3 °C | 22 % | 0% | 0% | 11% | 11% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 24 % | 1 °C | 48 % | 0% | 0% | 34% | 21% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 62 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 74 % | 6 °C | 38 % | 0% | 0% | 0% | 38% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severozápadný |
1016 hPa | 28 % | 3 °C | 7 % | 0% | 0% | 5% | 1% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severozápadný |
1009 hPa | 18 % | -1 °C | 28 % | 0% | 0% | 18% | 13% | |
San Nicolás Tolentino, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,3589; -99,5717
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6 798
Nadmorská výška: 2583 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Toluca, Toluca, México
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Nicolás Tolentino, Mexiko. Predpoveď počasia San Nicolás Tolentino.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Nicolás Tolentino dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Nicolás Tolentino
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 19:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 19:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 20:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:49 | 28.04.2026 04:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |