Počasie Red Millpond dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Red Millpond na 10 dní.
Pondelok 18. máj
28 / 17°C
| 2.0 mm | 22 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Red Millpond, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 17 °C | 49 % | 0% | 0% | 48% | 3% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 17 °C | 5 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1014 hPa | 91 % | 16 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 03:00
09:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1014 hPa | 90 % | 15 °C | 9 % | 0% | 0% | 9% | 0% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1014 hPa | 86 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 85 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 84 % | 14 °C | 78 % | 0% | 0% | 78% | 0% | |
| 07:00
13:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 81 % | 14 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 77 % | 15 °C | 35 % | 0% | 0% | 29% | 7% | |
| 14:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 29 °C |
2,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 53 % | 17 °C | 57 % | 0% | 3% | 25% | 40% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 85 % | 19 °C | 97 % | 0% | 0% | 7% | 97% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 84 % | 18 °C | 99 % | 0% | 0% | 59% | 98% | |
| 08:00
14:00
| dažďové prehánky | 22 °C 24 °C |
4,3 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 80 % | 18 °C | 39 % | 0% | 1% | 21% | 21% | |
| 14:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 28 °C |
7,3 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 88 % | 21 °C | 68 % | 0% | 24% | 3% | 57% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 21 °C 24 °C |
1,5 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 93 % | 20 °C | 100 % | 0% | 7% | 100% | 100% | |
Red Millpond, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 42,0204; -83,9470
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Red Millpond, Michigan, USA. Predpoveď počasia Red Millpond.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Red Millpond dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Red Millpond
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 20:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 14:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 21:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 22:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:13 | 22:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:16 | 18.05.2026 23:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |