Počasie Red Millpond dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Red Millpond na 10 dní.
Sobota 23. máj
26 / 15°C
| 0.0 mm | 18 km/h |
| 15 °C | 14 °C | 02:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 08:00 | |
| 26 °C | 25 °C | 14:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 20:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 20:57
PO HODINÁCH
západ slnka 20:57
|
|
Predpoveď počasia Red Millpond, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 73 % | 10 °C | 99 % | 0% | 0% | 99% | 0% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 81 % | 11 °C | 13 % | 0% | 0% | 10% | 2% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 40 % | 11 °C | 60 % | 0% | 0% | 1% | 59% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 54 % | 14 °C | 93 % | 0% | 0% | 1% | 93% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 74 % | 15 °C | 97 % | 0% | 0% | 20% | 97% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 19 °C 20 °C |
1,4 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 80 % | 15 °C | 100 % | 0% | 20% | 28% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,5 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 68 % | 17 °C | 100 % | 0% | 23% | 39% | 100% | |
Red Millpond, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 42,0204; -83,9470
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Red Millpond, Michigan, USA. Predpoveď počasia Red Millpond.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Red Millpond dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Red Millpond
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 20:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 14:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 21:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 22:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:06 | 22:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:27 | 24.05.2026 02:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |