Počasie Moncton dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Moncton na 10 dní.
Nedeľa 26. apríl
12 / 0°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 46,0945; -64,7965
nadmorská výška: 14 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Moncton, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1016 hPa | 79 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 49% | 4% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1019 hPa | 70 % | 1 °C | 19 % | 0% | 0% | 2% | 18% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 48 % | 1 °C | 35 % | 0% | 0% | 10% | 27% | |
| 21:00
02:00
| polojasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 70 % | 0 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1024 hPa | 79 % | -2 °C | 100 % | 0% | 1% | 2% | 100% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1026 hPa | 50 % | -3 °C | 24 % | 0% | 0% | 0% | 24% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 29 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1027 hPa | 59 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Moncton, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 46,0945; -64,7965
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Počet obyvateľov: 108 620
Nadmorská výška: 14 m
Administratívna časť:
- New Brunswick, Fredericton
- Westmorland County, Moncton
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Moncton, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Moncton.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Moncton dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | -8,7 °C | -13,9 °C | -3,7 °C | |
| február | -8,1 °C | -13,4 °C | -3,0 °C | |
| marec | -3,0 °C | -7,9 °C | 1,7 °C | |
| apríl | 2,9 °C | -2,0 °C | 7,7 °C | |
| máj | 9,6 °C | 3,6 °C | 15,6 °C | |
| jún | 15,0 °C | 8,8 °C | 21,2 °C | |
| júl | 18,5 °C | 12,5 °C | 24,4 °C | |
| august | 17,7 °C | 11,7 °C | 23,6 °C | |
| september | 12,8 °C | 7,0 °C | 18,7 °C | |
| október | 7,4 °C | 2,1 °C | 12,7 °C | |
| november | 1,6 °C | -2,7 °C | 5,9 °C | |
| december | -5,7 °C | -10,5 °C | -1,0 °C |
Astronomické informácie Moncton
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 20:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:16 | 14:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 20:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 21:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:16 | 22:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:57 | 26.04.2026 04:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |