Počasie Moncton dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Moncton na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
16 / 4°C
| 8.2 mm | 8 km/h |
| 9 °C | 8 °C | 03:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 09:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 15:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 21:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 20:26
PO HODINÁCH
západ slnka 20:26
Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 46,0945; -64,7965
nadmorská výška: 14 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Moncton, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| silný dážď | 9 °C 8 °C |
6,5 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 100% | |
| 09:00
14:00
| dážď | 10 °C 10 °C |
1,2 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1009 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 88% | 100% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 79 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 85% | 100% | |
| 21:00
02:00
| polojasno | 10 °C 10 °C |
0,3 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 97 % | 9 °C | 32 % | 0% | 3% | 24% | 6% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 99 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 28% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 85 % | 3 °C | 100 % | 0% | 3% | 90% | 100% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 61 % | 4 °C | 96 % | 0% | 85% | 78% | 0% | |
Moncton, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 46,0945; -64,7965
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Počet obyvateľov: 108 620
Nadmorská výška: 14 m
Administratívna časť:
- New Brunswick, Fredericton
- Westmorland County, Moncton
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Moncton, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Moncton.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Moncton dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | -8,7 °C | -13,9 °C | -3,7 °C | |
| február | -8,1 °C | -13,4 °C | -3,0 °C | |
| marec | -3,0 °C | -7,9 °C | 1,7 °C | |
| apríl | 2,9 °C | -2,0 °C | 7,7 °C | |
| máj | 9,6 °C | 3,6 °C | 15,6 °C | |
| jún | 15,0 °C | 8,8 °C | 21,2 °C | |
| júl | 18,5 °C | 12,5 °C | 24,4 °C | |
| august | 17,7 °C | 11,7 °C | 23,6 °C | |
| september | 12,8 °C | 7,0 °C | 18,7 °C | |
| október | 7,4 °C | 2,1 °C | 12,7 °C | |
| november | 1,6 °C | -2,7 °C | 5,9 °C | |
| december | -5,7 °C | -10,5 °C | -1,0 °C |
Astronomické informácie Moncton
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 20:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:16 | 14:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 21:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 21:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:07 | 22:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 18:37 | 30.04.2026 05:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |