Počasie Sussex dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sussex na 10 dní.
Piatok 1. máj
12 / 9°C
| 6.5 mm | 11 km/h |
| 6 °C | 4 °C | 03:00 | |
| 8 °C | 7 °C | 09:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 15:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 21:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 20:29
PO HODINÁCH
západ slnka 20:29
Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 45,7227; -65,5066
nadmorská výška: 23 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Sussex, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 94 % | 4 °C | 99 % | 0% | 96% | 80% | 0% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,3 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 86 % | 6 °C | 78 % | 0% | 78% | 26% | 0% | |
| 15:00
20:00
| slabý dážď | 11 °C 10 °C |
0,8 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 79 % | 7 °C | 100 % | 0% | 53% | 100% | 99% | |
| 21:00
02:00
| silný dážď | 10 °C 8 °C |
5,4 mm | 5.5 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 86 % | 7 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 35% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
2,7 mm | 6.6 m/s24 km/h juhovýchodný |
1002 hPa | 96 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 93% | 98% | |
Sussex, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 45,7227; -65,5066
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sussex, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Sussex.
Sussex - počasie v okolí - väčšie mestá
Sussex - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sussex dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sussex
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 20:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:19 | 14:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 21:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 21:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:09 | 22:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:48 | 01.05.2026 05:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |