Počasie Sussex týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Sussex na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
6 / 4°C
| 8.5 mm | 10 km/h |
| 1 °C | -2 °C | 03:00 | |
| 5 °C | 3 °C | 09:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 15:00 | |
| 5 °C | 3 °C | 21:00 |
východ slnka 06:12
západ slnka 20:27
PO HODINÁCH
západ slnka 20:27
Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 45,7227; -65,5066
nadmorská výška: 23 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sussex, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1020 hPa | 90 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| dážď | 5 °C 3 °C |
3,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1020 hPa | 79 % | 1 °C | 100 % | 0% | 97% | 100% | 43% | |
| 15:00
20:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
3,7 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 96 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 21:00
02:00
| dážď | 5 °C 3 °C |
1,8 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1018 hPa | 98 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 53% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| dážď | 4 °C 2 °C |
2,3 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1017 hPa | 97 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 22% | |
| 09:00
14:00
| dážď | 5 °C 3 °C |
1,2 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1017 hPa | 97 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 96% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,2 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 83 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 5 °C | 100 % | 0% | 98% | 100% | 0% | |
Sussex, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 45,7227; -65,5066
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sussex, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Sussex.
Sussex - počasie v okolí - väčšie mestá
Sussex - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sussex dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sussex
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 20:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:19 | 14:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 21:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 21:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:14 | 22:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:32 | 29.04.2026 05:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |