Počasie Tobique Indian Reservation dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tobique Indian Reservation na 10 dní.
Piatok 1. máj
11 / 8°C
| 9.1 mm | 15 km/h |
| 6 °C | 5 °C | 03:00 | |
| 7 °C | 6 °C | 09:00 | |
| 11 °C | 9 °C | 15:00 | |
| 8 °C | 7 °C | 21:00 |
východ slnka 06:15
západ slnka 20:41
PO HODINÁCH
západ slnka 20:41
Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 46,7808; -67,7011
nadmorská výška: 98 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Tobique Indian Reservation, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 90 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 40% | 0% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 84 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| dážď | 11 °C 9 °C |
2,5 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 76 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 44% | 100% | |
| 21:00
02:00
| silný dážď | 8 °C 7 °C |
6,5 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1006 hPa | 97 % | 8 °C | 100 % | 0% | 84% | 100% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| dážď | 8 °C 7 °C |
1,3 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1001 hPa | 97 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 52% | |
Tobique Indian Reservation, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 46,7808; -67,7011
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tobique Indian Reservation, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Tobique Indian Reservation.
Tobique Indian Reservation - počasie v okolí - väčšie mestá
Tobique Indian Reservation - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tobique Indian Reservation dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tobique Indian Reservation
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:15 | 20:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 14:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 21:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 21:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:11 | 22:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:00 | 01.05.2026 05:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |