Počasie Tobique Indian Reservation zajtra
Predpoveď počasia Tobique Indian Reservation 27. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 16 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 0 °C.Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 46,7808; -67,7011
nadmorská výška: 98 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tobique Indian Reservation, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1022 hPa | 88 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1025 hPa | 79 % | 2 °C | 52 % | 0% | 0% | 0% | 52% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 43 % | 3 °C | 99 % | 0% | 17% | 99% | 0% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 69 % | 5 °C | 100 % | 0% | 9% | 100% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1025 hPa | 76 % | -2 °C | 57 % | 0% | 8% | 57% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 55 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 36 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 53 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Tobique Indian Reservation, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 46,7808; -67,7011
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tobique Indian Reservation, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Tobique Indian Reservation.
Tobique Indian Reservation - počasie v okolí - väčšie mestá
Tobique Indian Reservation - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tobique Indian Reservation dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tobique Indian Reservation
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:21 | 20:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:28 | 14:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 21:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 21:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:21 | 22:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:21 | 27.04.2026 04:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |