Počasie Tobique Indian Reservation pozajtra
Predpoveď počasia Tobique Indian Reservation 28. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie sa jasno. Najvyššia teplota 16 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota -1 °C.Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 46,7808; -67,7011
nadmorská výška: 98 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tobique Indian Reservation, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1025 hPa | 76 % | -2 °C | 57 % | 0% | 8% | 57% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 55 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 36 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 53 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 83 % | -1 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 71 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1016 hPa | 48 % | 1 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 100% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 78 % | 3 °C | 100 % | 0% | 19% | 100% | 100% | |
Tobique Indian Reservation, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 46,7808; -67,7011
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tobique Indian Reservation, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Tobique Indian Reservation.
Tobique Indian Reservation - počasie v okolí - väčšie mestá
Tobique Indian Reservation - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tobique Indian Reservation dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tobique Indian Reservation
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 20:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:28 | 14:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 21:11 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 21:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:19 | 22:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:32 | 28.04.2026 04:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |