Počasie Rutherford týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Rutherford na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
20 / 10°C
| 2.6 mm | 3 km/h |
| 12 °C | 13 °C | 02:00 | |
| 13 °C | 14 °C | 08:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 14:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 20:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 19:51
PO HODINÁCH
západ slnka 19:51
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Rutherford, New Jersey, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,4 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 98 % | 11 °C | 85 % | 0% | 29% | 0% | 78% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 13 °C 14 °C |
1,2 mm | 0.5 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 98 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 29% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 19 °C 20 °C |
1,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1012 hPa | 73 % | 14 °C | 87 % | 0% | 79% | 23% | 47% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 86 % | 14 °C | 100 % | 0% | 21% | 20% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1012 hPa | 73 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 97% | 99% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 10 °C 8 °C |
1,1 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 70 % | 5 °C | 100 % | 0% | 71% | 100% | 82% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,5 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 73 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 80% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 80 % | 8 °C | 99 % | 0% | 5% | 96% | 80% | |
Rutherford, New Jersey, USA - informácie
Štát: New Jersey, USAGPS súradnice: 40,8265; -74,1068
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 18 690
Nadmorská výška: 32 m
Administratívna časť:
- New Jersey, Trenton
- Bergen County, Hackensack
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rutherford, New Jersey, USA. Predpoveď počasia Rutherford.
Rutherford - počasie v okolí - väčšie mestá
Rutherford - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rutherford dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rutherford
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 19:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:53 | 13:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 20:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 20:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:13 | 21:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:05 | 29.04.2026 04:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |