Počasie Rutherford zajtra
Predpoveď počasia Rutherford 27. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 17 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 6 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Rutherford, New Jersey, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1023 hPa | 80 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 74 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1024 hPa | 46 % | 5 °C | 79 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 58 % | 3 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 78 % | 3 °C | 65 % | 0% | 0% | 0% | 65% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 86 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 99% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 18 °C 18 °C |
1,9 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 65 % | 11 °C | 100 % | 0% | 75% | 83% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 92% | 1% | |
Rutherford, New Jersey, USA - informácie
Štát: New Jersey, USAGPS súradnice: 40,8265; -74,1068
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 18 690
Nadmorská výška: 32 m
Administratívna časť:
- New Jersey, Trenton
- Bergen County, Hackensack
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rutherford, New Jersey, USA. Predpoveď počasia Rutherford.
Rutherford - počasie v okolí - väčšie mestá
Rutherford - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rutherford dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rutherford
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:54 | 13:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 20:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 20:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:16 | 21:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:55 | 27.04.2026 04:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |