Počasie Lewisporte vikend
Predpoveď počasia pre mesto Lewisporte na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
2 / 1°C
| 9.5 mm | 18 km/h |
| -1 °C | -3 °C | 03:00 | |
| 2 °C | 0 °C | 09:00 | |
| 2 °C | -1 °C | 15:00 | |
| 2 °C | -1 °C | 21:00 |
východ slnka 05:48
západ slnka 20:27
PO HODINÁCH
západ slnka 20:27
Interaktívna mapa počasia Newfoundland, Kanada
GPS: 49,2434; -55,0620
nadmorská výška: 0 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lewisporte, Newfoundland, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| zamračené | -1 °C -3 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1027 hPa | 95 % | -1 °C | 100 % | 0% | 3% | 75% | 99% | |
| 09:30
14:00
| dážď | 2 °C -1 °C |
2,7 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1026 hPa | 89 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 14% | 100% | |
| 15:30
20:00
| silný dážď so snehom |
2 °C -1 °C |
5,8 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1023 hPa | 98 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 98% | |
| 21:30
02:00
| dážď | 2 °C 0 °C |
1,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1020 hPa | 99 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| zamračené | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 99 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 0% | |
| 09:30
14:00
| zamračené | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 94 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 15:30
20:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 80 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 21:30
02:00
| zamračené | 6 °C 5 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 94 % | 4 °C | 98 % | 0% | 97% | 51% | 0% | |
Lewisporte, Newfoundland, Kanada - informácie
Štát: Newfoundland, KanadaGPS súradnice: 49,2434; -55,0620
Časová zóna: America / St Johns
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -4:30 hod.
Počet obyvateľov: 2 174
Nadmorská výška: 0 m
Administratívna časť:
- Newfoundland and Labrador, Saint John's
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lewisporte, Newfoundland, Kanada. Predpoveď počasia Lewisporte.
Lewisporte - počasie v okolí - väčšie mestá
Lewisporte - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lewisporte dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lewisporte
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 20:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 14:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:11 | 21:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:27 | 21:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:33 | 22:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:44 | 01.05.2026 05:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |