Počasie Lewisporte zajtra
Predpoveď počasia Lewisporte 27. apríl 2026
Cez deň zamračené. Najvyššia teplota 1 °C. Úhrn zrážok 0,7 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota -6 °C.Interaktívna mapa počasia Newfoundland, Kanada
GPS: 49,2434; -55,0620
nadmorská výška: 0 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lewisporte, Newfoundland, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| zamračené | -1 °C -5 °C |
0,4 mm | 7.5 m/s27 km/h severný |
1020 hPa | 86 % | -2 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
| 09:30
14:00
| zamračené | 0 °C -4 °C |
0,3 mm | 6.8 m/s24 km/h severný |
1026 hPa | 78 % | -3 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
| 15:30
20:00
| zamračené | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severný |
1029 hPa | 73 % | -3 °C | 91 % | 0% | 91% | 0% | 0% | |
| 21:30
02:00
| zamračené | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1030 hPa | 81 % | -5 °C | 99 % | 0% | 11% | 0% | 99% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| zamračené | -5 °C -8 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1030 hPa | 96 % | -5 °C | 100 % | 0% | 7% | 0% | 100% | |
| 09:30
14:00
| oblačno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1030 hPa | 66 % | -4 °C | 80 % | 0% | 0% | 0% | 80% | |
| 15:30
20:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1028 hPa | 48 % | -3 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 21:30
02:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1028 hPa | 72 % | -3 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
Lewisporte, Newfoundland, Kanada - informácie
Štát: Newfoundland, KanadaGPS súradnice: 49,2434; -55,0620
Časová zóna: America / St Johns
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -4:30 hod.
Počet obyvateľov: 2 174
Nadmorská výška: 0 m
Administratívna časť:
- Newfoundland and Labrador, Saint John's
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lewisporte, Newfoundland, Kanada. Predpoveď počasia Lewisporte.
Lewisporte - počasie v okolí - väčšie mestá
Lewisporte - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lewisporte dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lewisporte
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 20:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 14:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 20:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:36 | 21:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:45 | 22:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:55 | 27.04.2026 04:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |