Počasie Gambaru dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Gambaru na 10 dní.
Utorok 19. máj
38 / 28°C
| 2.3 mm | 11 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Gambaru, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 59 % | 20 °C | 32 % | 0% | 0% | 12% | 23% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 59 % | 20 °C | 25 % | 0% | 0% | 3% | 24% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 37 °C 40 °C |
1,6 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1008 hPa | 36 % | 20 °C | 26 % | 0% | 0% | 1% | 25% | |
| 19:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 35 °C |
0,7 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 68 % | 23 °C | 66 % | 0% | 0% | 5% | 64% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 66 % | 21 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 29 °C 33 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 64 % | 21 °C | 28 % | 0% | 0% | 27% | 2% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 38 °C 41 °C |
0,4 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1008 hPa | 34 % | 19 °C | 15 % | 0% | 0% | 3% | 14% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 52 % | 20 °C | 79 % | 0% | 0% | 3% | 78% | |
Gambaru, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 12,3730; 14,2069
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 84 672
Nadmorská výška: 293 m
Administratívna časť:
- Borno State, Maiduguri, Borno
- Ngala, Gambaru
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gambaru, Nigéria. Predpoveď počasia Gambaru.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gambaru dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gambaru
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:37 | 18:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 12:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:14 | 18:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:48 | 19:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:21 | 19:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:04 | 19.05.2026 21:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |