Počasie Gambaru dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Gambaru na 10 dní.
Piatok 22. máj
38 / 27°C
| 1.3 mm | 5 km/h |
| 27 °C | 31 °C | 01:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 07:00 | |
| 36 °C | 39 °C | 13:00 | |
| 30 °C | 34 °C | 19:00 |
východ slnka 05:37
západ slnka 18:22
PO HODINÁCH
západ slnka 18:22
|
|
Predpoveď počasia Gambaru, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,4 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1010 hPa | 75 % | 22 °C | 93 % | 0% | 0% | 51% | 91% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 68 % | 21 °C | 63 % | 0% | 0% | 60% | 7% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
36 °C 39 °C |
0,9 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 37 % | 19 °C | 26 % | 0% | 0% | 18% | 10% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1008 hPa | 55 % | 20 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 72 % | 22 °C | 68 % | 0% | 0% | 12% | 64% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 68 % | 21 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 1% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 38 °C 41 °C |
0,3 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 31 % | 18 °C | 11 % | 0% | 0% | 1% | 10% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 34 °C 37 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 44 % | 20 °C | 25 % | 0% | 0% | 22% | 10% | |
Gambaru, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 12,3730; 14,2069
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 84 672
Nadmorská výška: 293 m
Administratívna časť:
- Borno State, Maiduguri, Borno
- Ngala, Gambaru
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gambaru, Nigéria. Predpoveď počasia Gambaru.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gambaru dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gambaru
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:37 | 18:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 12:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:14 | 18:45 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 19:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:20 | 19:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:13 | 23.05.2026 00:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |