Počasie Gambaru dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Gambaru na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
38 / 29°C
| 8.4 mm | 4 km/h |
| 26 °C | 29 °C | 01:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 07:00 | |
| 38 °C | 40 °C | 13:00 | |
| 34 °C | 37 °C | 19:00 |
východ slnka 05:37
západ slnka 18:23
PO HODINÁCH
západ slnka 18:23
|
|
Predpoveď počasia Gambaru, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 29 °C |
8,3 mm | 5.9 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 72 % | 21 °C | 81 % | 0% | 0% | 55% | 59% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 74 % | 21 °C | 86 % | 0% | 0% | 14% | 84% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 38 °C 40 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 30 % | 17 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 41 % | 18 °C | 8 % | 0% | 0% | 4% | 4% | |
Gambaru, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 12,3730; 14,2069
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 84 672
Nadmorská výška: 293 m
Administratívna časť:
- Borno State, Maiduguri, Borno
- Ngala, Gambaru
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gambaru, Nigéria. Predpoveď počasia Gambaru.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gambaru dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gambaru
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:37 | 18:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:00 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:13 | 18:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 19:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:20 | 19:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:07 | 24.05.2026 00:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |