Počasie Ita-Ogbolu dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ita-Ogbolu na 10 dní.
Sobota 2. máj
32 / 24°C
| 1.5 mm | 8 km/h |
| 25 °C | 30 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 32 °C | 37 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 19:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 18:47
PO HODINÁCH
západ slnka 18:47
|
|
Predpoveď počasia Ita-Ogbolu, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,4 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 91 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,6 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 32 °C 37 °C |
0,4 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1010 hPa | 60 % | 23 °C | 99 % | 0% | 7% | 13% | 99% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1008 hPa | 84 % | 23 °C | 78 % | 0% | 10% | 3% | 75% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 60% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 90% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 32 °C 37 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 58 % | 22 °C | 13 % | 0% | 2% | 6% | 6% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 77 % | 23 °C | 88 % | 0% | 0% | 12% | 86% | |
Ita-Ogbolu, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 7,3684; 5,2468
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ita-Ogbolu, Nigéria. Predpoveď počasia Ita-Ogbolu.
Ita-Ogbolu - počasie v okolí - väčšie mestá
Ita-Ogbolu - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ita-Ogbolu dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ita-Ogbolu
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 18:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 19:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:37 | 19:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:11 | 20:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 18:41 | 02.05.2026 06:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |