Počasie Ita-Ogbolu dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ita-Ogbolu na 10 dní.
Pondelok 4. máj
32 / 24°C
| 0.2 mm | 7 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 32 °C | 36 °C | 13:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 19:00 |
východ slnka 06:23
západ slnka 18:48
PO HODINÁCH
západ slnka 18:48
|
|
Predpoveď počasia Ita-Ogbolu, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 98% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 85% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 55 % | 22 °C | 41 % | 0% | 26% | 3% | 19% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 67 % | 22 °C | 46 % | 0% | 0% | 4% | 44% | |
utorok 05.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 27% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 93 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
Ita-Ogbolu, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 7,3684; 5,2468
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ita-Ogbolu, Nigéria. Predpoveď počasia Ita-Ogbolu.
Ita-Ogbolu - počasie v okolí - väčšie mestá
Ita-Ogbolu - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ita-Ogbolu dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ita-Ogbolu
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 18:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 19:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:36 | 19:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:11 | 20:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.05.2026 20:21 | 04.05.2026 08:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |