Počasie Battery Point týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Battery Point na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
4 / 3°C
| 8.5 mm | 24 km/h |
| 2 °C | -1 °C | 03:00 | |
| 2 °C | -1 °C | 09:00 | |
| 4 °C | 1 °C | 15:00 | |
| 3 °C | 0 °C | 21:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 20:15
PO HODINÁCH
západ slnka 20:15
Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 45,6834; -62,6986
nadmorská výška: 38 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Battery Point, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 2 °C -1 °C |
0,3 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 84 % | 0 °C | 100 % | 0% | 99% | 97% | 100% | |
| 09:00
14:00
| silný dážď so snehom |
2 °C -1 °C |
5,2 mm | 4.9 m/s18 km/h východný |
1013 hPa | 84 % | 0 °C | 100 % | 0% | 68% | 100% | 100% | |
| 15:00
20:00
| dážď | 4 °C 1 °C |
2,9 mm | 6.7 m/s24 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 97 % | 3 °C | 100 % | 0% | 80% | 100% | 100% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 3 °C 0 °C |
0,1 mm | 6.4 m/s23 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 95 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 3 °C 0 °C |
0,2 mm | 5.7 m/s21 km/h severovýchodný |
1003 hPa | 89 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 98% | |
| 09:00
14:00
| silný dážď | 4 °C 1 °C |
10,2 mm | 5.9 m/s21 km/h severovýchodný |
999 hPa | 88 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 93% | 100% | |
| 15:00
20:00
| dážď | 4 °C 1 °C |
1,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severovýchodný |
993 hPa | 97 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
Battery Point, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 45,6834; -62,6986
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Battery Point, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Battery Point.
Battery Point - počasie v okolí - väčšie mestá
Battery Point - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Battery Point dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Battery Point
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 20:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:08 | 14:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 20:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:48 | 21:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:03 | 22:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:20 | 29.04.2026 04:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |