Počasie Chase Lake dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Chase Lake na 10 dní.
Piatok 1. máj
15 / 5°C
| 6.7 mm | 22 km/h |
| 5 °C | 2 °C | 03:00 | |
| 7 °C | 4 °C | 09:00 | |
| 15 °C | 13 °C | 15:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 21:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 20:23
PO HODINÁCH
západ slnka 20:23
Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 45,7324; -63,9630
nadmorská výška: 45 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Chase Lake, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1014 hPa | 84 % | 2 °C | 100 % | 0% | 74% | 0% | 100% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východný |
1013 hPa | 80 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 15:00
20:00
| dážď | 15 °C 13 °C |
1,9 mm | 6.0 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 54 % | 5 °C | 86 % | 0% | 54% | 72% | 57% | |
| 21:00
02:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
4,8 mm | 6.5 m/s23 km/h východný |
1007 hPa | 94 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 93 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 32% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,1 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 86 % | 6 °C | 100 % | 0% | 89% | 0% | 100% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 51 % | 3 °C | 100 % | 0% | 57% | 22% | 100% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 64 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Chase Lake, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 45,7324; -63,9630
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chase Lake, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Chase Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chase Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Chase Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 20:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:12 | 14:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 20:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 21:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:03 | 22:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:41 | 01.05.2026 05:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |