Počasie Chase Lake týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Chase Lake na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
16 / 0°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 0 °C | -2 °C | 03:00 | |
| 5 °C | 3 °C | 09:00 | |
| 16 °C | 14 °C | 15:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 21:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 20:21
PO HODINÁCH
západ slnka 20:21
Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 45,7324; -63,9630
nadmorská výška: 45 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Chase Lake, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1024 hPa | 81 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 67 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 35 % | 1 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 21:00
02:00
| polojasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 61 % | 0 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 0 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1020 hPa | 93 % | -1 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 71 % | 0 °C | 84 % | 0% | 79% | 23% | 2% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 50 % | 1 °C | 62 % | 0% | 10% | 57% | 0% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 72 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 98% | |
Chase Lake, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 45,7324; -63,9630
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chase Lake, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Chase Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chase Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Chase Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 20:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:13 | 14:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 20:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 21:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 22:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:25 | 29.04.2026 04:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |