Počasie Chase Lake pozajtra
| 7 °C | 4 °C | 09:00 | |
| 14 °C | 11 °C | 12:00 | |
| 17 °C | 14 °C | 15:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 21:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 20:19
PO HODINÁCH
západ slnka 20:19
Predpoveď počasia Chase Lake 28. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 17 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 0 °C.Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 45,7324; -63,9630
nadmorská výška: 45 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Chase Lake, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1028 hPa | 82 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
06:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1028 hPa | 83 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
07:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1028 hPa | 85 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
08:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1027 hPa | 86 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
09:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1027 hPa | 87 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
10:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1027 hPa | 89 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
11:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1027 hPa | 91 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1027 hPa | 87 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
13:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1028 hPa | 74 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1027 hPa | 56 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
15:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1028 hPa | 50 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
16:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1027 hPa | 45 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
17:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1027 hPa | 39 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
18:00
| jasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1026 hPa | 33 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
19:00
| jasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1026 hPa | 30 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1025 hPa | 29 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 53 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1024 hPa | 81 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 67 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 35 % | 1 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 21:00
02:00
| polojasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 61 % | 0 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
Chase Lake, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 45,7324; -63,9630
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chase Lake, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Chase Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chase Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Chase Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 20:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:13 | 14:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 20:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 21:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:10 | 22:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:17 | 28.04.2026 04:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |