Počasie Upper North River dnes
| 6 °C | 3 °C | 09:00 | |
| 11 °C | 8 °C | 12:00 | |
| 12 °C | 9 °C | 15:00 | |
| 3 °C | 0 °C | 21:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 20:13
PO HODINÁCH
západ slnka 20:13
Predpoveď počasia Upper North River 26. apríl 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie sa jasno. Najvyššia teplota 12 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 1 °C.Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 45,4878; -63,2159
nadmorská výška: 95 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Upper North River, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| oblačno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 78 % | 0 °C | 78 % | 0% | 78% | 6% | 0% | |
| 01:00
06:00
| oblačno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 78 % | 0 °C | 75 % | 0% | 75% | 21% | 0% | |
| 02:00
07:00
| oblačno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severný |
1014 hPa | 78 % | 0 °C | 53 % | 0% | 53% | 3% | 0% | |
| 03:00
08:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severný |
1015 hPa | 79 % | 0 °C | 96 % | 0% | 96% | 0% | 0% | |
| 04:00
09:00
| oblačno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 80 % | 0 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
| 05:00
10:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 82 % | 0 °C | 12 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 06:00
11:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 83 % | 0 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| polojasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severný |
1016 hPa | 83 % | 0 °C | 23 % | 0% | 20% | 0% | 3% | |
| 08:00
13:00
| polojasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 78 % | 0 °C | 13 % | 0% | 2% | 0% | 10% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severný |
1017 hPa | 70 % | 1 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 10:00
15:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severný |
1017 hPa | 63 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
16:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severný |
1018 hPa | 59 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
17:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severný |
1018 hPa | 57 % | 2 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 13:00
18:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severný |
1018 hPa | 56 % | 2 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 14:00
19:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severný |
1018 hPa | 55 % | 2 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severný |
1018 hPa | 54 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
21:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severný |
1019 hPa | 56 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
22:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severný |
1019 hPa | 57 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
23:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severný |
1020 hPa | 61 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
00:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 64 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
01:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 70 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 73 % | -1 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 22:00
03:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1023 hPa | 75 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
04:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 80 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| polojasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 84 % | -1 °C | 24 % | 0% | 0% | 0% | 24% | |
| 01:00
06:00
| polojasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 81 % | -2 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 02:00
07:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1024 hPa | 77 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
08:00
| jasno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 77 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
09:00
| jasno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1025 hPa | 77 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
10:00
| jasno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1025 hPa | 79 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
11:00
| jasno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1026 hPa | 80 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| jasno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1026 hPa | 80 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
13:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1027 hPa | 69 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1027 hPa | 57 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
15:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1027 hPa | 49 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
16:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1027 hPa | 45 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
17:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1027 hPa | 42 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
18:00
| jasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1027 hPa | 39 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
19:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1026 hPa | 37 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1026 hPa | 36 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
21:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 38 % | 0 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 17:00
22:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1025 hPa | 40 % | 0 °C | 39 % | 0% | 37% | 7% | 4% | |
| 18:00
23:00
| oblačno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1026 hPa | 44 % | 1 °C | 39 % | 0% | 32% | 0% | 14% | |
| 19:00
00:00
| polojasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1026 hPa | 58 % | 2 °C | 28 % | 0% | 10% | 0% | 19% | |
| 20:00
01:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1027 hPa | 65 % | 2 °C | 51 % | 0% | 3% | 0% | 50% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1028 hPa | 74 % | 1 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 22:00
03:00
| oblačno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1029 hPa | 81 % | 0 °C | 62 % | 0% | 0% | 0% | 62% | |
| 23:00
04:00
| oblačno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1029 hPa | 84 % | 0 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
Upper North River, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 45,4878; -63,2159
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Upper North River, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Upper North River.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Upper North River dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Upper North River
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Upper North River
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 20:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:10 | 14:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 20:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 21:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:13 | 22:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:52 | 26.04.2026 04:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |